Сюжетно-рольова гра "Перукарня"

30 вересня 2016 р. Переглядів: 2859 RSS

Основною метою роботи з розвитку мовлення у початкових класах шкіл для глухих або слабочуючих дітей є формування мови як засобу спілкування. Реалізація цієї мети вимагає вирішення цілого ряду конкретних завдань не тільки на спеціальних заняттях, а також продовження корекційної роботи у позаурочний час.

З перших днів перебування дітей у школі створюються всі умови для формування їх мови. Особливо наші вихованці люблять сюжетно-рольві ігри, в яких вони під керівництвом вихователів відтворюють дії дорослих і навчаються добирати необхідні мовні репліки.

Вихователька 1А класу Воробець Г. В., враховуючи інтереси дітей, упродовж тижня (12.09-16.09.16 р.) організовувала їх на відтворення ролей перукарів і клієнтів. За цей час діти вивчили назви декількох предметів і засобів та з допомогою глобальних таблиць навчилися вести маленькі діалоги.