Неймовірний, вражаючий, пізнавальний, цікавий, веселий... Ще багато подібних слів хочеться сказати про мандрівку учнів та вчителів нашої школи, що відбулася 16-17 травня. Маршрут був такий: Кам’янець-Подільський — Бакота — Хотин. Ці перлини Поділля подарували усім нам безліч позитивних емоцій! Завдяки чудовим екскурсоводам Ірині й Тетяні з НІАЗ "Кам'янець" величні фортечні мури та башти розповідали про історію України, про війни, захисників та ворогів краще, ніж будь-який підручник з історії. Стародавні вулички Кам’янця-Подільського перенесли нас у часи, коли там жили різні національності (русини, поляки, турки, євреї) і залишали свої сліди в архітектурі міста. А розкішна природа Бакоти вражала своєю неповторною красою (хоча доля затопленого села не залишила байдужим нікого).Такі подорожі обов’язково мають відбуватися попри все! Дякуємо Богу і нашим ЗСУ за можливість мандрувати і пізнавати, по-новому любити нашу прекрасну Україну
У школі учні і педагоги зібралися на лінійку, щоб вшанувати пам’ять жертв Чорнобильської трагедії — однієї з найболючіших сторінок в історії України.
Під час заходу ми згадали події того трагічного дня, переглянули тематичне відео, яке ще раз нагадало про масштаби катастрофи та її наслідки для людства.
Особливу шану віддали героям-ліквідаторам, які ціною власного життя і здоров’я зупинили поширення радіації та врятували мільйони людей.
Хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять усіх, хто постраждав від цієї трагедії.
Чорнобиль — це не лише біль і втрати, а й нагадування про відповідальність людства за свої дії, цінність життя та важливість пам’яті.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.
Сьогодні у нашій школі відбулася важлива та пізнавальна зустріч учнів з працівниками Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
Фахівці розповіли школярам про правила безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, що є особливо актуальним у наш час. Також учні дізналися, як діяти у разі виникнення пожежі вдома та які засоби можна використовувати для її гасіння.
Під час зустрічі рятувальники продемонстрували навчальні відео та подарували учням пам’ятки з правилами поведінки під час пожежі.
Дякуємо працівникам ДСНС за корисну інформацію, турботу про безпеку дітей та важливу профілактичну роботу. Безпека — понад усе!
Сьогодні у нашій школі відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів старших класів. Учасники продемонстрували спритність, швидку реакцію та справжній спортивний характер.
Вітаємо переможців та призерів змагань! Дякуємо всім учасникам за активність, спортивний дух і гарний настрій. Бажаємо нових перемог та досягнень!
День безпечного інтернету — це нагода ще раз замислитися, як ми користуємося онлайн-простором.
Сьогодні у класах ми провели анкетування щодо інтернет-залежності, обговорили твердження про безпечний і небезпечний інтернет та переглянули відео про роль інтернету у воєнний час.
Говорили про відповідальність, критичне мислення й уміння захищати себе в мережі.
Бо безпека в інтернеті сьогодні — це частина нашої реальної безпеки.
Всесвітній день читання вголос відзначається щорічно у першу середу лютого для популяризації читання. Вихованці 2-А та 2-Б класів долучилися до цієї традиції та відвідали бібліотеку. Діти мали чудову нагоду поринути у світ казки про білочку Хрумку та викрадений сніг. Учні читали вголос для себе та своїх друзів, відгадували загадки. Читання –це мандрівка і життєва мудрість. Читаймо вголос! Читаймо разом!
І знову магія театру! Вистава "Різдвяні вечорниці"! Колядки, від яких мурашки по шкірі. Такі заходи допомагають учням зрозуміти та відчути, а педагогам - ще раз зануритися у багатство наших традицій. Вистава подарувала учням яскраві
враження та гарний настрій.
Дякуємо захисникам та захисницям за можливість навчатися та розвиватися, виховувати нове покоління в любові до рідного краю!

































