Віртуальна екскурсія в Сумський обласний художній музей ім. Н.Онацького
В рамках місячника мистецтва учні 5-А класу разом з вихователем Гороховською С.В. здійснили віртуальну екскурсію в Сумський обласний художній музей ім. Н.Онацького. Діти ознайомились з низкою мистецьких творів відомих художників, вчились їх аналізувати. Також учні дізнались про різні види образотворчого мистецтва, жанри живопису та ознайомились з термінами, такими як: експозиція, експонат, експлікація та ін. Діти отримали естетичну насолоду від побаченого.
Еще записи по теме
- Екскурсія в Тернопільський обласний краєзнавчий музей
- Весела година «Знову осінь в гості завітала»
- Оголошення
- Зустріч учнів з представником "Центру здоров'я"
- Відбіркові змагання з тенісу
- Учні 4-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку
- Cоціальним педагогом проведено годину спілкування «Булін, кібербулінг. Як цьому протистояти»




