Учні провели конкурс «Лесині вірші на папері»

6 березня 2021 р. Переглядів: 722 RSS

Цей рік ювілейний, адже не лише Україна, а весь світ святкує 150 – річчя з дня народження Лесі Українки. Ми маємо чудову нагоду пізнати славетну поетесу та її геніальну творчість по-новому. В історію української літератури Леся Українка ввійшла як поетеса мужності й боротьби.

Головні теми її ранніх ліричних поезій: краса природи, любов до рідного краю, особисті переживання. Вона писала високохудожні твори для дітей і про дітей. Цього року в Україні відбулося багато конкурсів, фестивалів, присвячених ювілею.

Учні 8-А класу, вивчаючи творчість поетеси, вирішили і собі провести конкурс: «Лесині вірші на папері». Так вони змогли реалізувати власні творчі здібності й таланти, проілюструвавши улюблені твори Лесі Українки. Адже Лесина активна життєва позиція є прикладом для них: вірити в свої можливості, як вірила вона, не здаватися.

Дякую батькам, які долучилися до проведення свята.