Мова – найдорожчий скарб народу
23 лютого у школі-інтернаті розпочався місячник української мови і літератури.
У понеділок, 23 лютого, відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови.
Серед учнів 2-4 класів, 5-12 класів пройшов І етап конкурсу знавців рідної мови. В 11-12 класах були проведені вікторини.
У бібліотеці було організовано виставку «Мова – найдорожчий скарб народу».
Еще записи по теме
- Учні нашої школи також не залишаються осторонь від допомоги ЗСУ
- Обласний семінар заступників директорів з виховної роботи інтернатних закладів
- Оголошення
- Бесіда «Репродуктивне здоров’я молоді»
- Проведено заняття на тему: «Усвідомлене батьківство. Вагітність»
- Учні 4-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку
- Соціально-психологічна служба інформує:





