До школи завітали представники християнської спільноти «Францисканська молодь» церкви святого апостола Петра зі щедрими подарунками

21 грудня 2021 р. Переглядів: 582 RSS

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкращих і довгоочікуваних. І, хоч на календарі вже 21 грудня, до наших учнів ще приходять помічники святого. Сьогоднішній ранок здивував усіх. До нас у заклад завітали представники християнської спільноти «Францисканська молодь» церкви святого апостола Петра зі щедрими подарунками, які допомогли придбати парафіяни храму.

Дирекція Тернопільської спеціальної школи щиро дякує християнській спільноті «Францисканська молодь» церкви святого апостола Петра та усім, хто долучився до цієї благородної справи.

Нехай усім вам добро повернеться сторицею. Нехай Господь благословляє ваші родини, дарує здоров’я, радість, любов і достаток.

Веселих свят!