Мандрівка-екскурсія на Буковину

12 жовтня 2016 р. Переглядів: 1874 RSS

23 травня учні 8 і 9 класів нашої школи здійснили мандрівку-екскурсію на Буковину: у місто Чернівці, у Вижницю, на перевал Німчич. Метою подорожі було познайомити школярів з різними мальовничими, історичними та культурологічними куточками України.

У Чернівцях за допомогою екскурсовода діти дізналися про історичні, національні, релігійні особливості міста. Побували біля Драматичного театру, поруч з яким знаходиться пам`ятник О. Кобилянській; дивувалися красі й різноманіттю церков, будинків різних архітектурних стилів. Незабутніми були враження від екскурсії в Національний університет ім. Ю. Федьковича. Вражали своєю красою і неповторністю Мармурова, Блакитна і Червона зали університету, старовинна церква і розкішний парк.

Після цього ми продовжили нашу мандрівку у Вижницю, яка дала світові Назарія Яремчука, побували у його музеї-садибі. Сестра великого співака Катерина провела нам цікаву екскурсію, розповіла про весь життєвий і творчий шлях свого брата, показала цікаві рідкісні фотографії з приватного сімейного архіву. Учнів дуже схвилювала трагічна доля Назарія Яремчука.

На завершення мандрівки ми піднялися на перевал Німчич, насолодилися красою гір, повечеряли на природі – і, втомлені, але щасливі, поїхали додому.