Весела година «Ми сьогодні - козачата, ну а завтра – козаки!»

13 листопада 2015 р. Переглядів: 2295 RSS

9 листопада вихователі 1- Б класу Нестюк Оксана Петрівна і Перцак Надія Василівна провели для початкової школи веселу годину «Ми сьогодні - козачата , ну а завтра – козаки!» Діти дізнались більше про козаків – захисників українських земель, прослухали вірші першокласників.

Справжнім сюрпризом для учнів початкових класів стали гості, котрі завітали на свято: сучасні козаки – учасники «Бойового гопака». Вони не тільки вразили усіх присутніх своїм показовим виступом, а й провели для дітей «Козацьку розминку». На знак вдячності учні підготували для гостей-козаків власноруч виготовлені «Браслети побратимства».

Усі бажаючі взяли участь у козацьких естафетах «Влучи у ціль», «Переправа», «Повзунець», «Куліш».