Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Звіт про роботу методичного об'єднання

7 грудня 2016 р. Переглядів: 2008 RSS
Новини

З 21 по 25 листопада у школі проходив Тиждень початкової школи. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі підготовчих–4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Заходи тижня були спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я дітей. Адже зараз актуальні здоров'язберігаючі технології в навчально-виховному процесі, при яких формуються дбайливе ставлення до свого фізичного і психічного здоров'я, найважливіші соціальні навички, що сприяють успішній адаптації дітей у суспільстві Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили, бажання вчитися.

Понеділок:

 1. Весела перерва(після 3 уроку) - Ігнат О.В.
 2. Майстер–клас «Виготовлення птахів із пряжі» - Кухарук Н.В.
 3. Практичне заняття «Здорове харчування» - Благодійний фонд «Родина»
 4. Оформлення інформаційного стенду «Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо» - Вчителі початкових класів

Вівторок:

 1. Весела перерва (після 3 уроку) - Кашуба О.М.
 2. Інтелектуальна гра «Вунденкіндер»(2-4класи) - Вчителі початкових класів
 3. Презентація методичних розробок до уроків у початкових класах

Середа:

 1. Весела перерва (після 3 уроку) - Руда Г.Я.
 2. Вікторина «Здоров’я дитини – майбутнє родини »(поч.о14.00) - Возна Г.В.,Чупровська Г.В.
 3. Весела година (підготовчий –Б) - Бірюкова О.В., Мельник Б.П.

Четвер:

День спорту

 1. Весела перерва (після 2 уроку) - Банько І.І.
 2. «Веселі старти» (1-2 класи) - Вальчак Н.В., Стахів Я.Я.
 3. Відкритий урок з природознавства у 4-Акласі - Литвин Г.А.

П’ятниця:

Підведення підсумків, нагородження переможців - Вчителі початкових класів

План проведення тижня

Протягом тижня вчителі проводили рухливі веселі перерви, у яких учні із задоволенням брали участь.

Кожен клас підготував цікаву та корисну інформацію про збереження здоров’я . Запам’яталась дітям і зустріч із представниками благодійного фонду «Родина». Пані Анастасія розповіла учням про правильне харчування у зимовий період.

Багато цікавих вражень отримали школярі під час майстер – класу виготовлення птахів з пряжі. Під час заняття всі учні працювали з великим захопленням. Вони виготовили зимуючих птахів з ниток. Це і червоногруді снігурі, і жовтенькі синички, і омелюхи. Своїми виробами діти прикрасили класні кімнати.

З великим бажанням учні взяли участь у конкурсі «Вунденкіндер». Під час яких учні мали можливість проявити свої знання, розкрити творчі здібності, кмітливість, спостереж¬ливість, увагу, пам'ять, мислення.

Цікавою для дітей була і вікторина «Здоров’я дитини – майбутнє родини». Учні пригадали основні правила гігієни, корисну та шкідливу їжу, відгадували загадки, розгадували кросворд, грали дидактичні ігри, мали можливість проявити свою спритність та кмітливість у рухливих іграх.

Захоплюючою була для найменших школярів «Весела година».

Найбільше дітям сподобались «Веселі старти». Цікаві змагання допомогли дітям зрозуміти значення слова «дружба», згуртувати колектив.

А учні 4-А класу під час відкритого уроку здійснили віртуальну подорож степовою зоною України.

Фінальним акордом Тижня стала лінійка, де в урочистій обстановці було підведено підсумки методичного тижня, усіх активних учасників нагороджено Грамотами.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів та вихователів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Педагоги ще раз довели, що вони справжні фахівці.

своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.