Виставка учнівських малюнків «Рослини-символи України»
У рамках місячника ціннісного ставлення до природи «Голос рідної природи розуміти серцем вчись» , під керівництвом вихователя Стеців В.В., 13 жовтня 2016 у 1-Б класі Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ст. Тернопільської обласної ради, була організована виставка учнівських малюнків «Рослини-символи України». Метою виставки було пригадати разом з учнями, які саме рослини споконвіку є символами України.
Еще записи по теме
- Вистава від представників благодійного фонду «Братерство без кордонів»
- Серія майстер класів "Великодній кошик"
- Наречемось України вірними синами
- Подорож у країну професій
- В рамках Місячника гуманітарних дисциплін проведено позакласний захід для учнів 6-8 класів
- План заходів щодо запобігання і протидії різного роду насильства та булінгу
- 1 вересня

