Проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»

12 квітня 2019 р. Переглядів: 1409 RSS

9 квітня 2019 р. в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-их) класів закладів загальної середньої освіти у 2019 році, в якому брали участь учні 12-го класу закладу.

Випускники виконували тестові завдання з таких навчальних предметів: українська мова, українська література, математика (алгебра та геометрія), фізика, хімія, біологія, англійська мова, зарубіжна література, історія, географія.

Члени журі перевірили, проаналізували та оцінили виконані учнями завдання. Організаційний комітет та журі Конкурсу визначили переможця. Найбільшу кількість балів (93 бали) набрала Шкодзінська Анастасія, котра посіла І місце, ІІ місце - Голик Наталія (85 балів), ІІІ - Кулина Наталія (73 бали).

Аналітичний звіт

Наказ