Вперед: До Дня Європи (6-Б)

14 травня 2021 р. Переглядів: 745 RSS

Які асоціації викликає у вас слово "Європа"? Добробут, закон, мир, демократия, захист природи, стабільність, сортування сміття, доброзичливость - такими асоціаціями поділились учні 6-Б класу під час виховного захода "Європейський калейдоскоп". Вони расширили свое знание об истории происхождения Европейского союзу и навели аргументы на користь членства України в ЄС. Окрім цього, шестикласники дізнались історию впізнаваних элементов одягу деяких європейских країн (берет, кілт, кломпи ...). Дуже цікаво и пізнавально було під час игры, коли учні шукали середин карт європейську країну, її столицю и сусідів. А завершение захода стала дегустація італійської піци та французьких круасанів! З Днем Європи!