«Збережемо природу Землі разом»

1 травня 2015 р. Переглядів: 3117 RSS

29 квітня 2015 року учнями 9-А і 9-Б класів було проведено творчий звіт на тему “Збережемо природу Землі разом”. Метою заходу було познайомити школярів з актуальними екологічними проблемами, що є зараз у світі. Творчий звіт став підсумком дослідницько-пізнавальної роботи, здійсненої учнями впродовж кількох місяців. Учні за допомогою презентацій познайомили глядачів із нинішнім станом довкілля, зокрема, забрудненням води, повітря, засміченням і знищенням лісів. А сценка про сортування сміття мала на меті практично показати, як варто чинити з відходами різних видів, і заохотити впроваджувати це на практиці кожному з нас удома.

Для молодших школярів був запропонований еко-мультфільм. Також глядачам була підготовлена еко-вікторина ” А чи знаєте ви, що...”.

Творчим завершенням свята стала пісня на екологічну тематику “Кольорова планета” у жестовому виконанні. Учнями 9-их і 8-го класів було створено ряд тематичних малюнків.