Солодка ярмарка

21 травня 2024 р. Переглядів: 150 RSS

Солодка ярмарка у нашій школі вкотре об'єднала усю шкільну родину. Учасниками були діти, батьки, педагоги. Продавали домашні тістечка, печиво, пироги, пляцки, чізкейки, пампушки, желе, фрукти, піци, бургери. Всі смаколики розкупили дуже швидко, через доступні ціни і спритних школярів, які теж були в ролі продавців.

Такі заходи об'єднують і надихають, дають зрозуміти, що благодійність, це не лише кошти, це значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре доводимо єдність, дружність, людяність і толерантність.

Ми дякуємо усім, хто долучився до проведення солодкої ярмарки, адже допомагаючи нашій армії, з кожним днем стаємо на крок ближче до Перемоги.