Майстер – клас «Намалюй свою писанку»

6 квітня 2017 р. Переглядів: 1852 RSS

21 березня 2017 року з метою відродження народних звичаїв, обрядів, традицій, зокрема писанкарства як символу весняного відродження, у ТОСЗОШ-інтернаті І-ІІІ ст Тернопільської обласної Ради у рамках інклюзивного навчання проходив майстер – клас «Намалюй свою писанку», яку спільно організували педагоги та вихованці ТОКЦНТТШУМ та школи-інтернату.

Атмосфера зустрічі була дуже тепла. Усі учасники майсте -класу опанували розпис писанок, дізналися про писанкарство, які були обряди та звичаї, пов’язані з цим; який сенс вкладали наші пращури в розмальовування яєць.

Писанкарство - це народна традиція, якій наші предки надавали магічні властивості оберегу. Сподіваємося, що наші писанки стануть оберегами для тих, хто зараз цього потребує. Хочеться побажати усім миру, злагоди, не забувати своє коріння та поважати і берегти традиції нашого народу.

Дякуємо за майстер-клас майстрині Кухарук Наталії Василавні.