Учні 4-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку

23 вересня 2018 р. Переглядів: 1540 RSS

19 вересня 2018 року бібліотекар школи-інтернату Возна Я.О., вихователі Перцак Н.В. і Мельник Я.П. разом з учнями 4-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку з нагоди відзначення Міжнародного Дня миру.

У читальному залі нас зустріла завідувачка Ольга Олексіївна, яка привітала гостей і розповіла про мир. Вона говорила про те, що для когось мир – це щасливе життя у родині, радісна посмішка дитини. Для когось – прагнення жити без війни, не голодувати, бути здоровим. Ольга Олексіївна наголосила, що завжди треба прагнути жити у дружбі і злагоді, щоб будувати безпечний і справедливий світ. Мир потрібний кожній людині на планеті.

Учні, у свою чергу, дарували господарям закладу вивчені вірші. А після цього відбувся майстер-клас з виготовлення голуба миру.

На завершення зустрічі виступила бібліотекар школи-інтернату

Возна Ярослава Олексіївна. Вона нагадала присутнім, що людство з давніх-давен символом миру вважало голуба. Голуб приносить у дім щастя, радість, любов і спокій. Білий голуб – символ чистоти.

Ярослава Олексіївна подякувала працівникам обласної бібліотеки за співпрацю і щиру турботу про дітей з особливими освітніми потребами. Усі разом зробили на згадку про сьогоднішню зустріч загальну світлину. Діти з масою позитивних емоцій повернулися у школу і до кінця дня ділилися своїми враженнями від побаченого і пережитого.