Проведення тренінгу «Права людини: знаємо, розуміємо»

11 листопада 2015 р. Переглядів: 1723 RSS

9 листопада 2015 року в рамках місячника правового виховання у школі-інтернаті керівником ГО «Інформаційно-правового центру «Права людини» Гриньків О.О. та юристом проекту СІТ «Наші права» Менько А.Я. проведено тренінг для учнів на тему «Права людини: знаємо, розуміємо».

Захід є частиною мікропроекту «Студентська ініціатива Тернополя «Наші права» в рамках проекту «Громадські центри юридичної та інформаційної допомоги в Україні», що реалізує Українська Гельсинська Спілки з прав людини (УГСПЛ) за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Учні виготовляли власні візитівки, переглядали відеофільми про права людини, записували права, запам'ятовували їх, а надалі - відображали на аркуші паперу та співставляли з правами у іншому фільмі.