Проведено інформційно-просвітницьку бесіду на тему булінгу
14 листопада в школі-інтернаті відбулася зустріч учнів 7-12 класів із Світланою Нуждою та Іриною Максимюк, заступниками начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони провели інформційно-просвітницьку бесіду «Попередження булінгу в учнівсьвському середовищі. Адміністративна та кримінальна відповідальність». Обговорили права та обов’язки учнів. Учні дізналися де можна отримати консультації у фахових юристів і як себе поводити.
Еще записи по теме
- Проведено творчий звіт «З родини починається життя людини»
- Популяризація основ правильного харчування
- Привітання
- Учні 6-Б класу відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей
- Майстер-клас з виготовлення екогодівничок для пернатих друзів
- Заняття з учнями 7 класу на тему «Сходинки до примирення»
- «Школа для матусь»

