Відбулося заняття для учнів 5-Б класу на тему #не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті

16 лютого 2022 р. Переглядів: 702 RSS
Виховна робота » Новини

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. З кожним роком діти проводять все більше часу в Інтернеті.

Розваги, які є популярними серед дітей в соціальних мережах, за умови відсутності компетентностей безпечної поведінки в цифровому просторі, можуть призвести до непоправної шкоди психіці, здоров’ю та життю дитини. Аби навчити дітей правилам поведінки в мережі Інтернет у нашій школі постійно проводяться відповідні бесіди та заходи.

15 лютого соціально-психологічною службою школи було проведено заняття для учнів 5-Б класу на тему: #не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті. Учні 7-Б класу мали змогу зіграти гру «Ми за безпечний Інтернет». А також оновлено інформаційний куток на тему: "Основні правила безпечної роботи в Інтернеті".