Проведення презентації на тему “Елементи українського національного одягу”

26 лютого 2018 р. Переглядів: 2181 RSS

Школа-інтернат вже багато років співпрацює з громадською організацією «Сова». Голова цієї організації Костянтин Коба за цей час також долучився до соціалізації учнів з вадами слуху. Ми вдячні йому за це. А після його смерті у школі стало вже традицією кожного року проводити заходи на вшанування його пам’яті .

21 лютого 2018 р. учні та вихователі 5-А класу провели презентацію на тему “Елементи українського національного одягу”. Гостем свята був Анатолій Кава, який зараз є головою громадської організації “Сова”. Учні завжди з задоволенням чекають зустрічі з п. Анатолієм. Люблять поспілкуватися з ним на різні теми. П. Анатолій є спонсором класу і частим гостем школи-інтернату. Цікава розмова відбулася і сьогодні за круглим столом.