Проведено засідання педагогічної ради

20 березня 2018 р. Переглядів: 1705 RSS

06.03.2018 року у школі-інтернаті проведено засідання педагогічної ради на тему «Корекційно-розвиткова робота учнів зі зниженим слухом та з тяжкими порушеннями мовлення в позаурочний час».

З доповіддю «Про роль вихователя та керівника гуртка у корекційно-розвитковій роботі з учнями зі зниженим слухом та з тяжкими порушеннями мовлення в позаурочний час» виступила інструктор слухового кабінету Новаковська У.А.

Відбулося обговорення доповіді, під час якого своїм досвідом поділилися педагоги:

• про роль сюжетно-рольових ігор у розвитку слухового сприймання і формування вимови учнів з вадами слуху початкових класів (вихователь 2-А класу Воробець Г.В.);

• про використання методів арт-терапії у позаурочній діяльності дітей з тяжкими порушеннями мовлення початкових класів (вихователь 3-Б класу Перцак Н.В.);

• про розвиток зв’язного мовлення старшокласників з вадами слуху в позаурочний час (вихователь 9 класу Мацейків О.А.);

• про методи формування зв’язного мовлення учнів 7-го класу з тяжкими порушеннями мовлення (вихователь 7 класу Реник Н.П.);

• про методи корекційної роботи на заняттях самопідготовки в 11 класі для дітей з вадами слуху ( вихователь 11 класу Моховик Н.Б.);

• про методи корекційної роботи на заняттях гуртка «Дивосвіт фантазії» (керівник гуртка Мацала Г.В.).

Також педколективом школи була заслухана доповідь лікаря Риги О.Ю. на тему «Медико-професійне консультування учнів з особливими потребами».