Проведено інформування колективу та учнів школи щодо короновірусу 2019-nCoV
У зв`язку із виникненням загрози поширення короновірусу COVID-19 на виконання листів Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 26.02.2020р №8-1 «Про безпечне освітнє середовище», від 02.03.2020 №03-15/669-99 «Щодо запобіганню поширенню на території України короновірусу 2019-nCoV», 27 лютого 2020 року було проведено інформаційну бесіду з колективом, а 04 березня 2020 року з учнями школи роз’яснювалося, як поширюється короновірус COVID-19, які симптоми захворювання, як діяти у випадку контакту з ймовірно хворим, та як уберегтися від зараження. У класах та холі школі обладнано інформаційні куточки. Посиленні санітарно-протиепідемічні заходи: дотримання режиму провітрювання, вологого прибирання із використанням дезінфікуючих засобів, контроль за станом здоров`я вихованців та персоналу, навчання правильному миттю рук.
- Солодка ярмарка
- Підготовка до відзначення 25-річного ювілею школи
- Створено інформаційно-просвітницький куточок на тему «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас»
- Українська хустка - родинний оберіг
- РЕКОМЕНДАЦІЇ "Безпечне освітнє середовище: надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації"
- "Любові зоряний політ"
- Козацький квест















