Екскурсія до тернопільської Катедри

6 січня 2020 р. Переглядів: 1045 RSS

Наше місто чарівне і може відкрити нам багато таємниць. Про одну з таких таємниць учні 5 – Б і 6 класу дізналися під час екскурсії «Велич тернопільської Катедри», яку організувала вихователь Перцак Надія Василівна.

Екскурсовод Оксана розпочала свою розповідь біля унікального макету старовинного Тернополя в бронзі, де зобразили центральну частину нашого міста початку ХХ століття. Учні легко відшукали там відомі їм архітектурні пам’ятки. Так розпочалась цікава подорож у минуле Тернополя.

П’ятикласники і шестикласники, їх вихователі дізнались про історію собору, його особливості та легенди. Крім цього збагатили свій словниковий запас словами «крипта», «скарбонка», «сакральний», «парафія», «костел», «геолокатор» і ще багатьма іншими.

Разом з екскурсоводом усі спустились у Крипту, яка розташована на глибині 5 метрів та піднялись на дзвіницю висотою 21 метр. Це були неймовірні враження! Учні та вихователі захопились вивченням історії свого рідного міста, тому після подяки екскурсоводу, відразу почали цікавитись наступними екскурсіями. А вони обов’язково будуть!