З учнями 9-Б класу проведено квест "Країна в якій живе добро"

17 лютого 2022 р. Переглядів: 711 RSS

Щороку 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти . У 1995 році його запровадили в американському місті Денвері і з кожним роком свято почало набувати все більшої популярності. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. Сьогодні учні 4-А класу разом з соціально-психологічною службою та волонтерами навчались спонтанно проявляти доброту, дарувати радість один одному та частинку свого серця, проявляти турботу та вміння допомагати. З учнями 9-Б класу проведено квест "Країна в якій живе добро". Мета: формувати в учнів поняття про моральні якості доброти і добра; сприяти розвитку у учнів мотивації до добрих вчинків. З учнями 2-Б класу проведено заняття секції "Умілі ручки". Діти отримали позитивні емоції та хороший настрій.