До Дня Святого Миколая школа приймала гостей

21 грудня 2020 р. Переглядів: 761 RSS

18 грудня 2020 року, до Дня Святого Миколая, Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат для дітей зі зниженим слухом приймала гостей. За сприяння Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів запрошено президента громадської організації «Епіцентр дітям» Ярослава Несторовича.

Заступник директора відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Грабовська подякувала учням школи за активну участь у фестивалі «Повір у себе» та розповіла випускникам школи про можливості отримання фінансової допомоги для оплати за навчання.

Ярослав Несторович розказав про діяльність організації та запропонував співпрацю у плані залучення дітей до спорту. З нагоди свята він подарував школі магнітну дошку для використання у навчальному процесі, а дітям-сиротам подарунки.

Святковий настрій усім дарували вихованці школи, учасники фестивалю «Повір у себе». У школі навчається 146 дітей.