«Тиждень біології»

28 жовтня 2015 р. Переглядів: 2104 RSS

З 19.10.2015 р. по 23.10.2015 р. в рамках місячника екологічного виховання вчителями Лемегою Людмилою Степанівною, Гловак Ярославою Михайлівною та Шмир Лесею Олександрівною було проведено «Тиждень біології». А саме:

• конкурс малюнка «Збережемо природу»;
  • сторінками Червоної книги;
  • рубрика «Чи знаєте ви що…»
  • Загадки про природу для маленьких. Ярослава Михайлівна розповіла учням про рослини, з яких можна врити смачні чаї. Учні 3-4 класів розгадували загадки про тварин.
  • Гра «Здорове харчування». Леся Олександрівна розповіла про значення для організму поживних речовин і саме яких. Учні 5 – 7 класів в ігровій формі самостійно вибирали продукти для приготування сніданку для товариша; варили борщ відгадуючи загадки; готували смачні цукерки з корисних продуктів.
  • Екологічний вечір-гра «Земля – це не звалище». Старшокласники, змагаючись, намагались очистити нашу Землю від сміття.