В 9 класі проведена тематична година «Свято єдності»

25 січня 2021 р. Переглядів: 729 RSS

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди свята, в 9 класі була проведена тематична година «Свято єдності». Учні переглянули фільм «Україна – соборна держава». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що 20 ст. залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.Учні не були просто глядачами, вони створювали ланцюг, виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

Діти зрозуміли, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.