Козацький квест

18 листопада 2016 р. Переглядів: 2620 RSS

16 листопада 2016 року вихователі 2-Б класу Перцак Н.В. і Нестюк О.П. провели веселу годину «Козацький квест» для початкових класів. Учні дізналися багато нового та цікавого про козаків, змагались у спритності та вправності, вдосконалювали свої вміння працювати у гурті.

Дві команди – « Запорожці» та «Козаки» - отримали маршрутний лист із 5 станціями, щоб віднайти Пропалу козацьку грамоту (лист від козаків для своїх нащадків). «Історична станція» перевірила знання дітей про козаків, адже командам необхідно було відповісти на запитання, щоб перейти до наступної станції. На «Козацькій станції» учні пограли у давню гру козаків «Бій півнів» та змагались у знанні улюблених страв запорожців.

На «Спортивній станції» юні козачата влучали у ціль, долали перешкоди та водили «коней» до водопою. Гра «Одягни козака» на «Ігровій станції» мала на меті не тільки закріпити назви українського національного одягу, а й визначити, яка команда спритніше і швидше вдягне свого козака. Тут учні також змагалися у грі «Як козаки по сіль ходили». Елементи улюбленого козацького танцю «Гопак» учні розучили на «Розважальній станції».

Після проходження усіх станцій та виконання усіх завдань команда–переможець отримала почесне право зачитати віднайдений козацький лист для нащадків. Юні козацькі нащадки запам’ятали заповіт своїх славних предків і пообіцяли його виконувати.