Відбулася "Профілактична бесіда щодо безпечного інтернету, попередження булінгу"
18 лютого 2021 року в Тернопільській спеціальній школі Тернопільської обласної ради відбулася бесіда зі старшим інспектором ЮП Тернопільського
РУП ГУНП в Тернопільській області Гайдуцькою М. В. на тему "Профілактична бесіда щодо безпечного інтернету, попередження булінгу. Правила поведінки учнів на вулиці".
Еще записи по теме
- Учні нашої школи також не залишаються осторонь від допомоги ЗСУ
- «Подарунки весни»
- Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
- До школи-інтернату завітав голова Тернопільської ОДА Труш Володимир Любомирович
- Майстер-клас з виготовлення паперового сніговика
- Проведена бесіда «Попередження правопорушень та булінгу у шкільному середовищі»
- Закінчився навчальний рік у 3-А класі

