Проведено традиційний фестиваль художньої творчості «Повір у себе»

10 грудня 2019 р. Переглядів: 1019 RSS

28 листопада 2019 року, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, у школі-інтернаті проведено традиційний фестиваль художньої творчості дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе».

До учнів на свято завітали поважні гості:

- Воловник Володимир Несторович, Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Тернопільській області.

- Отець Ігор Шкодзінський.

- Представники Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

- Коцовська Надія Дмитрівна, голова Тернопільського УТОГ.

- Представники ТОЦСССМ.

- Зінчишин Ольга Степанівна, заступник директора ТОКЦНТТШ.

- Батьки.

Вдячні вихованці продемонстрували свої численні таланти у художній самодіяльності і прикладному мистецтві і подарували гостям справжнє свято. А головне – повірили у свої можливості.

На фестивалі відбувся розпродаж творчих учнівських робіт. Учні долучилися до Всеукраїнської акції «Назустріч мрії». Виручені кошти б удуть відправлені на підтримку онкохворих дітей.