Цікавий і пізнавальний урок про "світ емоцій" для учнів 5 класу

30 жовтня 2019 р. Переглядів: 1611 RSS

Учні 5 – Б класу потрапили у світ емоцій на занятті, яке провела для них вихователь Перцак Надія Василівна. Школярі вже знають про емоції багато, адже підлітковий вік – час їх бурхливого виявлення. Для того, щоб навчитись розуміти свої емоції і керувати ними, вихователь ознайомила дітей з різними емоційними станами, а п’ятикласники з задоволенням ділилися коли і яку емоцію вони переживали.

Гра «Вгадай емоцію» розвивала вміння визначати стан людини за мімікою обличчя і спонукала відтворювати його самостійно. Перегляд мультика від студії Діснея «Головоломка або думки навиворіт» не тільки ознайомив учнів із героями - Радістю, Печаллю, Відразою, Страхом, Гнівом, а й навчив як Радість допомагає впоратись з негативними емоціями. Вихователь рекомендувала дітям завершити перегляд мультфільму вдома у сімейному колі і поділитися з батьками своїми враженнями про емоції.