11 лютого 2016 року у школі-інтернаті відбулася зустріч учнів з представниками міграційної служби міста Тернополя. Діти з особливими освітніми потребами отримали необхідну інформацію про порядок виготовлення українського та закордонного паспортів. Також дізналися як потрібно діяти при втраті документу на території України і за її межами.
Еще записи по теме
- Учні провели конкурс «Лесині вірші на папері»
- Учні школи-інтернату відвідали літературний «Бібліофест – VІ»
- Відбувся місячник правознавства
- Проведено засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації
- Захід, приурочений 1-ій річниці пам’яті Анатолію Каві
- Учні 4-х класів відвідали обласну дитячу бібліотеку
- Вибір професії






