Проведено засідання педагогічної ради Тернопільської спеціальної школи

4 лютого 2021 р. Переглядів: 723 RSS

Засідання педагогічної ради Тернопільської спеціальної школи

Тернопільської обласної ради

від 28 січня 2021 року

Присутні: 74

Відсутні: Єфимчук Л. А., Маніло О. В.

Голова педради: Смачило І. М.

Секретар педради: Чупровська Г. В.

Порядок денний

Слухали: 1. Про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 4 класу. Виступив заступник директора з навчальної роботи Гук І. В., який ознайомив присутніх з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 4 та 8 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору. Педагогічні працівники школи Возна Г. В., Ігнат О. В., Севостьяніхіна Н. С., Руда Г. В., Ти щук Л. З., Щур Л. О., Кухарук Н. В. ознайомились з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу і здійснили безпосередній вибір підручників. Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу ЗЗСО:

1. «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіо-супроводом)

автор Будна Т. Б.;

2. «Математика» підручник для 4 класу загальної середньої освіти

автор Листопад Н. П.

3. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу загальної середньої освіти

автор Калініченко О. В., Христова Л. С.

4. «Українська мова і читання» підручник для 4 класу загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

автор Частина 1. Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Дубовик С. Г.

Частина 2. Вашуленко О. В.

5. «Я досліджую світ» підручник для 4 класу загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

автор Жаркова І. І., Мечник Л. А., Роговська Л. І.

Ухвалили: Схвалити вибір проектів підручників з кожної назви.

Голова педради                                                                                                   Смачило І. М.

Секретар педради                                                                                            Чупровська Г. В.