Методичне об’єднання класних керівників і вихователів

12 січня 2017 р. Переглядів: 1827 RSS

11 січня 2017 року у школі-інтернаті проведено методичне об’єднання класних керівників і вихователів. На засідання запросили директора ТРЦ «Атріум» п. Тараса Демкуру, який презентував посібники «Азбука споживача» та «Мотиваційно-цільові карти». Розглянувши матеріали , члени методичного об'єднання вирішили використовувати їх у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами на корекційних заняттях і в позаурочний час.

Тарас Володимирович подарував 50 комплектів посібників для учнів школи-інтернату, а також запросив вихованців школи-інтернату на екскурсію в етноцентр.

У свою чергу вихователі і класні керівники презентували започатковану за сприяння п. Тараса роботу зі створення анімаційних фільмів. Всі разом вирішили продовжувати розпочату співпрацю і надалі.