Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

7 квітня 2016 р. Переглядів: 2137 RSS

З 28 березня по 1 квітня 2016 року у нашій школі проходив Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури.

Учням 5-12 класів заздалегідь було запропоновано створити ілюстрації до улюблених творів зарубіжних письменників, а також на тему «Я вивчаю англійську мову».

Учні 5 класу , що лише нещодавно розпочали своє знайомство із зарубіжною літературою, малювали квіти і «дарували» їх письменникам, твори яких їм сподобалися найбільше.

У вівторок, 29 березня, було проведено тематичний вечір для учнів 9-12 класів на тему: «Лондон – місто Байрона». Старшокласники підготували віртуальну мандрівку Лондоном, розповіли про його визначні місця. Також звучали вірші Байрона і Шекспіра англійською мовою у виконанні учнів 10-х класів. Усі присутні мали можливість ще раз пригадати найцікавіші сторінки біографій двох великих англійців – Шекспіра і Байрона – і перевірити свої знання за допомогою цікавої вікторини.

У четвер, 31 березня, учні 5-8 класів здійснили «Мандрівку з Алісою у Країну Див». Герої славнозвісної англійської книги Капелюшник, Чеширський Кіт, Білий Кролик, Королева Сердець підготували завдання для усіх учасників вечора, які демонстрували свої знання із зарубіжної літератури. Учні 5 класу декламували веселі віршики англійською мовою. Усі присутні мали можливість танцювати і співати англійські пісні.

А у п`ятницю, 1 квітня, на урочистій лінійці було підведено підсумки Тижня англійської мови та зарубіжної літератури і нагороджено найактивніших його учасників.