Соціально -психологічна служба інформує:
10 квітня – день братів та сестер. Ніколu не забувайте nро найріднішuх! Тому, не забувайте 10 квітня зателефонуватu чu зустрітuся зі своїм братом або сестрою. Побутu разом, nоговорuтu та nоділuтuся своїмu радощамu й негараздамu.Бажаємо вам родинного тепла та здоров‘я!!

Еще записи по теме
- Правове виховання старшокласників
- Екскурсія 6-Б і 8-Б в історико-меморіальний музей політичних в'язнів
- Повчальний мультфільм
- Державна служба якості освіти
- Учні разом з вихователем виготовили буклет-колаж "Крути. Бій за майбутнє"
- Майстер-клас з виготовлення паперового сніговика
- Готовність старшокласників до сімейного життя