Здоров'я, складові здоров'я
23.03.2017 р. спеціалістами Тернопільського міського та обласного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Васильєвою Л.П. та Шимчук С.М. з учнями 7-12 класів проведено бесіду на тему «Здоров’я. Складові здоров’я.»
Еще записи по теме
- Проведено екскурсію на виставку вишивки
- Проведена вікторина "Вогонь - наш друг та не завжди, чекати можна і біди"
- Соціально -психологічна служба інформує:
- Стежиною здоров’я
- Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка завітали до школи-інтернату
- Бібліотекар Возна Я.О. провела літературну годину спілкування з учнями 6-Б класу
- Дефіле «Теплий дотик»




