Екскурсія в драмтеатр
5 вересня учні 6-А класу разом з класним керівником Лемегою Л.С. та вихователем Змійовською Г.М. відвідали Драмтеатр м. Тернополя. Пані Еля провела нам дуже цікаву екскурсію. Ознайомила із структурою театру, професіями, які є у театрі. Учні мали можливість побувати на сцені та її за кулісами. Ознайомились із репертуаром театру.
Еще записи по теме
- Побажання вчителів
- Соціально-психологічна служба школи інформує
- Весела година "Добро починається з тебе"
- Братерство без кордонів Україна
- Учні школи-інтернату відвідали Вище професійне училище Технологій та Дизайну
- Батьківський всеобуч
- Корекційно-розвиваюче заняття у підготовчому-Б класі Колобок (патріотичний)










