Майстер-клас з виготовлення Великодньої листівки для воїнів АТО

3 квітня 2017 р. Переглядів: 4276 RSS

Зовсім небагато часу залишилось до того дня, як дзвони у храмах сповістять про радісне свято – Великдень. За традицією, готуючись до свята, люди випікають паски, пишуть писанки, малюють крашанки, дарують подарунки. 22 березня 2017 року вихователь 5-А Кобель Л.Л. провела майстер-клас з виготовлення Великодньої листівки для воїнів АТО. Учасниками майстер-класу були учні 4-5 класів нашої школи. З великим натхненням, старанням діти вирізали, прикрашали листівки. Пишучи привітання з Великоднем, кожен намагався теплом свого серця зігріти і підтримати учасників АТО. Великодня листівка стане талісманом для воїнів та принесе їм приємні хвилини родинного затишку. Діти розуміють, що Великодні свята несуть довгоочікувану радість і хочуть якнайшвидше зустріти з перемогою наших захисників.