Відбулося засідання батьківського всеобучу

1 грудня 2017 р. Переглядів: 1645 RSS

17. 11. 2017р. відбулося засідання батьківського всеобучу. На засіданні виступила інструктор слухового кабінету Новаковська Уляна Анатоліївна. Виступ інструктора мав на меті донести батькам важливість і необхідність вивчення ними жестової мови. Адже вона є тим “інструментом”, який дозволяє подолати межі між світом людей, що чують, і світом тих, хто має вади слуху. Спілкування, взаєморозуміння – ось що найважливіше для батьків і дітей. Досягнути цього можна, вивчивши жестову мову. У шкільному віці дитина активно пізнає світ. Для якісного оволодіння дітьми різними знаннями, уміннями для розвитку пізнавального інтересу, творчих здібностей занять у школі недостатньо. Вони мають знайти своє продовження у сім’ї (або виходити з сім’ї) : спільна домашня робота, читання книг, перегляд телепередач, прогулянки, ігри – усе це повинно мати словесно-жестовий супровід. Батькам було запропоновано інтернет-ресурси, які можуть стати джерелом вивчення жестової мови.

Спеціаліст з охорони здоров’я Пилипишин Галина Мирославівна дала рекомендації батькам щодо безпеки у побуті. Батьки переглянули відео.

Вихователь 6-Акласу Божкова Г. Д. у своєму виступі «П’ять шляхів до серця дитини» підкреслила, що дітям необхідна батьківська любов. Це одна з найголовніших потреб дитини. Батьки повинні виявляти свою любов до неї. На кожному етапі розвитку дитини ми використовуємо різні «мови» нашої любові. Тому для батьків важливо обрати саме ту, яка веде до серця їхньої дитини.