Бібліотекар Возна Я.О. провела літературну годину спілкування з учнями 6-Б класу

27 жовтня 2022 р. Переглядів: 364 RSS

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» бібліотекар Возна Я.О. провела літературну годину спілкування «Це моя Україна, це моя Батьківщина» з учнями 6-Б класу. Учні з цікавістю переглянули відеопрезентацію «Моя незламна Україна». Вікторина «Як я знаю Україну» та розгадування кросворду об’єднали найкмітливіших і найактивніших читачів. Діти мали змогу перевірити свої знання з історії та української літератури. Також учні ознайомилися з матеріалами і книгами про Україну, які допомагають зрозуміти війну та події сьогодення.