Екскурсія до Художнього музею

19 вересня 2018 р. Переглядів: 1591 RSS

Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. У цьому переконались учні 4-Б та 5 класів зі своїми вихователями Нестюк О.П., Перцак Н.В., Руденькою В.П. під час екскурсії до Художнього музею.

Екскурсовод запросила присутніх до неповторного світу мистецтва. Учням було дуже цікаво слухати розповідь про старовинні ікони, їх особливості. Вони наочно побачили різницю між різними видами живопису та успішно засвоїли багато нових слів: «пейзаж», «мариністика», «натюрморт», «портрет», «автопортрет», «графіка».

Учнів дізнались багато про скульптуру, розглядаючи різні її зразки, представлені у музеї. Особливо їх вразила скульптура «Програв», яку створив Владлен Дубанін. Скульптор зумів дуже точно і майстерно відтворити емоції та переживання хлопчика. Діти наввипередки називали, що міг відчувати герой в такий момент.

Радимо усім відвідати Художній музей, помилуватись усім різноманіттям картин, які там експонуються. Учні та вихователі були в захопленні від побаченого, вони залюбки ділились враженнями між собою, з батьками.