Проведено виховну годину: "Гідні бути українцями"
У 7-А класі до Дня Гідності та Свободи було проведено виховну годину: "Гідні бути українцями". На ній діти ознайомилися із подіями 2013-2014р., під час яких громадяни України постали на захист своїх прав та свобод та національних інтересів України. Також ознайомилися із цікавими фактами про Україну.
Еще записи по теме
- До нашої шкільного закладу завітали християни з церкви по вулиці Довженка, 4
- Інформація про вступну кампанію у ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
- Відбулося засідання батьківського всеобучу
- Засідання батьківського всеобучу
- Проведення тренінгового заняття на тему «Знаємо та реалізуємо свої права»
- Проведено навчальний екстрений збір учнів та працівників освітнього закладу
- Розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 16.11.2021 р.№ 315




