Тиждень безпеки дорожнього руху
З 09.11. по 15.11.2015 року у школі-інтернаті проводився Тиждень безпеки дорожнього руху. У початкових класах проведені пішохідні переходи вулицями міста Тернополя та рольову гру «Вулиця». Для учнів середньої школи проведено навчальну гру «Сигнали регулювальника». У старшій школі – відеолекторій з питань попередження дорожньо-транспортних пригод.
Еще записи по теме
- Тиждень електробезпеки та безпечного користування газом
- Свято Першого дзвоника
- Проведено засідання педагогічної ради
- Мандрівка-екскурсія на Буковину
- Майстер-клас зі створення мультфільмів
- Інформація, яка допоможе вберегти дітей від небезпеки у соцмережах
- Проведення екологічного заходу на тему “Ми — за чисте довкілля!”













