День пам’яті героїв Крут
28.01.2016 р. у школі-інтернаті для учнів 9-12 класів було проведено відеолекторій, присвячений Дню пам’яті героїв Крут “Нас тут триста, як скло, товариства полягло.”
Вихованці змогли переглянути відеоматеріали та презентації, погортати сторінки друкованої літератури, що висвітлювали подвиг юнаків того періоду історії нашої держави. Діти читали патріотичні вірші, педагоги показували паралелі минулого та сьогодення: прагнення українського народу мати власну державу, активну участь патріотично налаштованої молоді не стояти осторонь доленосних подій.
Еще записи по теме
- У нашій школі розпочався цікавий тиждень - щодня різний стиль одягу
- Створення аплікацій з паперу
- Проща до «Зарваниці»
- Учні старших класів переглянули відеоролик "Голокост - історія трагедії"
- Відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів
- Подарунки для воїнів АТО
- 150-річчя з Дня народження митрополита Андрея Шептицького




