Створено інформаційно-просвітницький куточок на тему «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас»

1 грудня 2020 р. Переглядів: 792 RSS

Щороку, 1 грудня у нашому навчальному закладі проходять різнопланові заходи,що стосуються проблем ВІЛ/СНІДу, адже 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на цю проблему. Соціально-психологічною службою школи-інтернату було створено інформаційно-просвітницький куточок на тему «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас» . Також для учнів 10,11 класу разом з шкільним лікарем Ригою О.Ю. було проведено тренінгове заняття на тему «Ми проти СНІДу» з метою актуалізування і поповнення базових знань про ВІЛ/СНІД ,усвідомлення зв`язку між способом життя і ризиком інфікуватися , розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров`я , виховувати ставлення до здоров`я людини , як найвищої цінності. Учні пограли цікаву гру «Правда чи фейк» для того щоб краще зрозуміти шляхи зараження ВІЛом та СНІДом. Вихованці долучилися до традиційної акції «Червона стрічка» та створили плакат на якому зообразили свою підтримку людям, які щодня боряться з цією недугою. Червона стрічка-символ протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей,що живуть з ВІЛ/СНІДом, символ надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає : «Я знаю про проблему ВІЛ/CНІДу і я не байдужий до неї»!