Батьківський всеобуч «Формування основ здорового способу харчування дітей і підлітків»

22 грудня 2015 р. Переглядів: 2003 RSS

18 грудня 2015 року проведено заняття батьківського всеобучу з питання «Формування основ здорового способу харчування дітей і підлітків».

Заступник директора з виховної роботи Маніло О. В. ознайомила батьків з формами та методами роботи, які використовують педагоги школи-інтернату з формування в учнів основ здорового харчування. Ольга Василівна наголосила, що робота з даного питання організовується на основі рекомендованих Міністерством освіти і науки України методичних посібників і запропонувала їх та робочі зошити для учнів початкових класів на розгляд батьків.

З рекомендаціями щодо організації правильного харчування учнів вдома виступила лікар-педіатр Рига О. Ю.

А представники благодійного фонду «Родина» провели майстер-клас з приготування овочевих паштетів.