Проведення батьківських зборів в 5-А класі

21 жовтня 2016 р. Переглядів: 2228 RSS

7 жовтня 2016 року в 5-А класі відбулися батьківські збори на тему «Адаптація п’ятикласників до умов навчання в середній школі».

Класний керівник 5-А класу, Ненчин О.Я. розповіла батькам про вікові особливості дітей, адже учні 5х класів – це діти молодшого підліткового віку, в якому відбувається інтенсивне формування особистості, розпочинається перехід від дитинства до юності.

Діти цього віку потребують особливої уваги до себе , тому що в 5 класі з’являються нові проблеми:

• різні вчителі , до яких діти ще не пристосувались;
  • збільшилась кількість предметів;
  • відбувається перехід з кабінету в кабінет (зміна навколишнього середовища.
  • Вихователі класу Божкова Г.Д. та Кобель Л.Л. розповіли про поведінку учнів в після урочний час, відмітивши те, що у дітей часто проявляється агресивна поведінка, надмірна активність, підвищена збудливість, труднощі у навчанні.

На зборах вирішили усі проблеми вирішувати спільними зусиллями сім’ї та школи, адже щоб зникли труднощі, потрібно

і батькам, і вчителям враховувати нові потреби і запити дитини.

На завершення зборів діти запросили своїх батьків на фестиваль «Повір у себе», в якому вони приймають активну участь, а також свої роботи, які вони приготували для виставки учнівських робіт, присвяченої 25-річчю з дня заснування школи: стінгазету, вишивки, вітальні листівки, рамки для фотографій, виготовлені своїми руками.