Засідання батьківського Всеобучу

9 квітня 2019 р. Переглядів: 1300 RSS

05 квітня в школі-інтернаті відбулось чергове засідання батьківського Всеобучу. Соціально-педагогічна служба школи залучила спеціалістів до роботи з батьками. Зокрема, на засідання запрошено інспектора

Сектору ЮП ТВП ГУНП в Тернопільській області лейтенанта Гайдуцьку М.В., яка провела інформаційно-просвітницьку бесіду « Мобінг. Булінг. Як виявити та запобігти.» А також ознайомила батьків із внесеними змінами до законодавчих актів України щодо протидії булінгу.

Практичний психолог Домбровська Л.О. ознайомила батьків з особливостями роботи з учнями з даного питання, а також кого залучено до таких занять. Зокрема, систематично проводяться заняття за участю тренера НТМ ГО «Ла Страда-Україна» Коростіль М.П. Вона розповіла, як батькам зрозуміти, що дитина є жертвою булінгу, зупинилась на основних причинах. Коростіль М.П. дала поради, що робити батькам, якщо дитина опинилась в ситуації булінгу і як вчасно відреагувати. А також провела практичну вправу «Кулак» з батьками, мета якої є визначення особливостей взаємодії в групі.

Також на засіданні розглянуто питання: «Умови успішного і самостійного вибору професії учнями з вадами слуху» . З даного питання було запрошено голову обласного товариства УТОГ Котовську Н.Д. Вона ознайомила батьків з переліком навчальних закладів, де сформовані спецгрупи для продовження навчання осіб з вадами слуху. Також розповіла про порядок вступу в ВНЗ.