Участь учнів школи-інтернату в проекті «Такі різні - такі рівні»

3 грудня 2015 р. Переглядів: 2743 RSS

23 листопада 2015 року в проекті «Такі різні - такі рівні» в краєзнавчому музеї разом з дітьми та дорослими з особливими потребами, під керівництвом вчителя трудового навчання Сліпченко Світлани Миколаївни, учениці школи-інтернату - Жуковська Марія, Ланова Ліля, Сенчук Вікторія, Мелих Валя, Винниченко Галина малювали краєвиди Тернополя, картини на морську тематику, які 27 листопада в арт-клубі «Коза» розповсюджували на аукціоні. Крім картин, дівчата принесли роботи, виконанні на уроках трудового навчання: ручний розпис на склі, вишивку. Кошти від продажу картин на аукціоні планують витратити на спорудження показового пандуса, щоб життя для дітей, котрі пересуваються на інвалідних візках стало доступнішим, щоб кожна людина з особливими потребами відчувала себе повноціним членом суспільства. В проекті прийняли участь громадський активіст Олександр Башта, організатори – Денисюк Мирослава, Ірина Віталіївна Базилевська - директор Тернопільського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів. За рахунок робіт дітей нашої школи-інтернату зібрано близько 800 грн. Частина робіт буде розповсюджена на аукціоні в м. Львів.

Подібні заходи відіграють велике значення:

• діти розуміють і співчувають людям з особливими потребами іншої нозології;
  • зміцнюється віра у власні сили і можливості;
  • зростає усвідомлення власного значення, потрібності суспільству;
  • відбувається інтеграція людей з особливими потребами в здорове суспільство;
  • їх вчинок є прикладом благодійної діяльності для державних установ, бізнесових структур.